× توجه ! کد تخفیف : web . درهنگام سفارش با اعلام کد web از پنج درصد تخفیف برخوردار شوید. مراجعه به صفحه فروشگاه

اخبار و مقالات چسب وکیوم و روکش PVC

در این مقاله سعی کردیم تا کاربرد های روکش وکیوم را به شما توضیح دهیم.
روکش پی وی سی مخفف نام علمی وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) به علت قابلیت انعطاف بالا و دردسترس بودن از اقلام پرمصرف صنایع بخصوص صنایع چوب است
روکش وکیوم روکشی است که طی یک فرایند فشرده سازی تولید میشود.و سپس یک لایه از این روکش با استفاده از تکنولوژی خاص روی وسایل کشیده می شود.به طوری که کل هوای موجود بین روکش و وسیله تخلیه می شود و بدین ترتیب روکش کاملا به سطح وسیله میچسبد.از آنجا که روکش کاملا فشرده شده ضخامت آن بسیار کم است و استحکام آن بسیار بالاست.
دستگاه سی ان سی که یکی از تجهیزات بسیار مهم در صنعت چوب میباشد که در این زمینه بسیار حائز اهمیت است .
چسب وکیوم بالارد، محصول توزیع کننده عمده‌ی ایرانی، ساماران پی وی سی می‌باشد. این چسب ویژگی‌های بخصوصی از جمله گرده‌ بسیار پایین یعنی در واقع هدر رفتی این چسب وکیوم بسیار پایین می‌باشد.
 PVC پلاستیکی سخت است که به ‌وسیله اضافه کردن روان کننده‌ ها، نرم و انعطاف‌ پذیر میشود. همچنین در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است.
پی وی سی یا همان پلی وینیل کلراید نوعی پلاستیک است که در صنایع مختلف مانند صنعت چوب کاربرد دارد. استحکام و قابلیت انعطاف بالا و در دسترس بود آن، مواردی است که باعث شده تا در صنایع مختلف از آن استفاده شود. علاوه بر این به راحتی می‌توان هر نوع طرح و نقشی را روی  PVC اجرا کرد و روکش pvc قیمت بسیار مناسبی دارد.